Blog

ciekawe wpisy

Ocena gry symulacyjnej ? pytanie

Skuteczna gra zespołowa to coraz częściej kluczowy element odpowiadającego na potrzeby kursantów wykładu biznesowego czy kongresu. To właśnie z tej przyczyny menedżerowie personalni i organizatorzy warsztatów mogą nieraz spędzić ładnych kilka dni nad opracowaniem unikalnej scenki edukacyjnej czy innego narzędzia. Potem usiłują zastrzec prawa autorskie by w kolejnych latach zarabiać na prawach autorskich. Tantiemy z tego typu działalności mogą nieraz siegać kilkuset tysięcy złotych rocznie. Rzecz jasna należy odjąć daninę dla urzędu skarbowego. Tak czy siak mówimy tu o sporych sumach. Tak bardzo są to istotne kwoty, iż prawie tysiąc twórców symulacji z rodzimych agencji edukacyjnych kształtuje swoje przychody w głównej mierze z udustępniania innym symulacji.
W portalu Goldenline toczy się w ostatnim czasie nietypowy spór w której czytelnicy portalu toczą potyczki w temacie domniemanego aczkolwiek rzecz jasna nieudowodnionego złamania przepisów ustawy prawo autorskie. Dyskusja ten mają miejsce w pokoju czata dedykowanego opiniom o projektach Training Partners
Omawiane tematy rozedrgały emocje toczących spór kadrowców. Niejeden dyskutant ma w oparciu o zaledwie parę informacji ugruntowane silnie kategoryczne wnioski. Analizowane są możliwości zaangażowania prokuratora. Rekomendujemy zalogować się i poczytać.
Niezależnie od powyższego ? problem domniemanego plagiatowania narzędzi trenerskich jest stary jak historia i nie ma w literaturze jednoznacznego rozstrzygnięcia. Wykładowcy organizujący seminaria dla przywódców, konferencje sprzedażowe czy wyjazdy integracyjne mają ciężki orzech do zgryzienia. Także precedensy z poprzednich sporów sądowych nie rozwiązują tego problemu.
Zapraszamy do debaty.

Categories: Biznes

Comments are closed.Będzie obszerna gru

Będzie duża grupa postaci, którym kafelki kojarzą się z ponurymi ...