Blog

ciekawe wpisy

Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na intymne problemy Polek

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu czy łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla wiele opcji, które w łatwy sposób usuną te bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.koszt 1m2 dachu

Trzeba naznaczyć, iż teren, na którym znajduje się dana nieruchomość ...