Blog

ciekawe wpisy

Zimą w tropiki!

Kiedy biało za oknem i termometr wskazuje 15 stopni poniżej zera, najchętniej teleportowalibyśmy się jak najdalej stąd. Chciałbyś się przenieść do miejsca, w którym nigdy nie nastaje zima, a Królowa Śniegu znana jest tylko z bajek. Wystarczy się nieco rozejrzeć, otworzyć atlas geograficzny i wybrać tropiki. Co prawda panuje tam zgoła odmienny klimat niż w Polsce ? jest nieco duszno i wilgotno, ale za to gorąco i słonecznie. A o to przecież właśnie nam chodzi.

Zimą w tropiki!

Zimowe obniżki cen

Zima nie kojarzy nam się z wczasami na Karaibach. Na urlop wybieramy się zazwyczaj latem, kiedy świetna pogoda dopisuje także w Polsce. Wielka szkoda, że większość Polaków nie decyduje się wypocząć właśnie w okresie jesienno-zimowym. Wtedy ceny biletów na rejsy lotnicze drastycznie spadają. Promocje lotnicze to rzecz, z której naprawdę warto skorzystać. Poza sezonem łatwiej też kupić bilety na dalekobieżne kursy autobusowe. Poza tym, kiedy większość ludzi nie myśli o planowaniu urlopu, znacznie łatwiej znaleźć interesujące oferty Last Minute. Będzie zatem nie tylko tanio, ale i ekscytująco. Odkąd loty stały się powszechne, świat zmalał i zaledwie po trzech godzinach podróży samolotem można znaleźć się w zupełnie innym miejscu.

Tanie Linie Lotnicze

Dzięki Tanim Liniom Lotniczym, takim jak Wizzair czy Ryanair, latanie stało się bardziej przystępne dla ogółu. Niebieskie i fioletowe samoloty docierają niemalże wszędzie. Bilety na loty tymi przewoźnikami są znacznie tańsze niż te, które oferują na przykład Lufthansa czy polski LOT. Jest może nieco ciasno i na pokładzie nie serwują drinków w cenie, ale podróżuje się bezpiecznie i tanio. Ponadto, linie te oferują usługę dokonania odprawy online, co znacznie obniża koszty i przyśpiesza procedurę na lotnisku.

W sytuacji, kiedy kwestia ceny biletu czy jego przedwczesnej rezerwacji nie stanowi już problemu, jedyną barierą, która zniechęcić może do podróży, to strach przed lataniem. Czasem bywa irracjonalny i trwa dopóki nie wsiądziemy do samolotu po raz pierwszy. Kolejne loty, stają się normą. Jeśli jednak ktoś panicznie boi się latania, sposobem na pokonanie strachu jest mocniejszy drink lub tabletka na sen. W takim wypadku wskazane jest podróżowanie w czyimś towarzystwie. Lepiej, byśmy nie obudzili się w fotelu szarpani za ramię przez zniecierpliwioną stewardessę.

Categories: Turystyka

Comments are closed.grawerowanie laserow

Oszałamiający podarunek od chrzestnych, lub dziadziusiów to przede wszystkim trwały ...